Zostań autorem kursu na

WiedzaPraktyczna.pl

 

Masz pomysł na własny kurs? Nie wiesz jak się za to zabrać? Zostań naszym instruktorem!

01

Pomagamy w budowaniu kursu

Dostaniesz cenne wskazówki dotyczące stworzenia swojego pierwszego kursu u nas.
02

Partnerstwo to podstawa

Traktujemy Ciebie jak partnera. Ty dostarczasz swoją praktyczną wiedzę, my - nasze doświadczenie w projektowaniu i realizacji szkoleń on-line. Ponadto pełne wparcie sprzedażowe i marketing.
03

Administracja szkoleń po naszej stronie

Podczas gdy Ty zajmujesz się nagrywaniem kursu, my zajmujemy się całą resztą. Bierzemy na siebie całą logistykę oraz administrację sprzedaży Twojego kursu. Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej.
04

100% zdalnie

Szkolenie możesz zrealizować w domowym zaciszu. Gotowe materiały dostarczasz nam on-line, chociaż - jeśli chcesz - szkolenie możemy nagrać w naszym studiu.

Ale jak to działa?

Prawie wszystkie nasze szkolenia i warsztaty mają formę nagrań video połączonych z konsultacjami on-line. To oznacza, że raz nagrany kurs jest dostępny dla klientów przez cały czas - niezależnie od pory roku czy dnia. Klient może zdecydować się na wzięcie udziału w szkoleniu w dowolnym momencie - bez wychodzenia z biura czy domu.

Oszacuj czas

Oszacuj czas potrzebny na przygotowanie draftu szkolenia z prezentacjami i materiałami do pobrania przez uczestników Twojego szkolenia.

Badanie rynku

Wyznaczamy wspólnie datę premiery Twojego kursu. My w tym czasie badamy rynek, aby zapewnić maksymalizację naszych wspólnych zysków.

Postprodukcja

W trakcie spływania przygotowanych przez Ciebie materiałów my dokonujemy tzw. postprodukcji.

Sprzedaż

W dniu premiery rozpoczynamy stałą sprzedaż i obecność kursu na naszej platformie, a Ty co miesiąc otrzymujesz przelew na swoje konto od każdego sprzedanego uczestnictwa.

Kontakt

Zanim rozpoczniesz projektowanie rozkładu treści w kursie - skonsultuj z nami swój temat. To bardzo ważny etap, bo dobrze dobrana tematyka szkolenia owocuje większym zainteresowaniem Twoim kursem i w ostateczności wyższą sprzedażą.

Umowa

Podpisz umowę o współpracy. Jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej - podpiszemy z Tobą umowę cywilnoprawną.

Produkcja

Tworzysz kurs w oparciu o swoje doświadczenie i praktyczną wiedzę. Nagrywasz je na udostępnionej przez nas platformie do video-rejestracji lub za pomocą kamery.

Przedsprzedaż

Gdy przygotujemy wspólnie 80% materiałów - rozpoczynamy kampanię przedsprzedaży, która trwa od 2 do 4 tygodni. W tym czasie kończymy produkcję materiałów.

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą