Witajcie w Polskim Instytucie Wiedzy Praktycznej

Image

Tutaj właśnie spotyka się wiedza, doświadczenie i praktyka. Od początku przyświecają nam zasady działania: umiejętności, profesjonalizm, doświadczenie, pasja i wiedza. Tylko taki skład tej mikstury daje wszystkim naszym uczestnikom szansę na podniesienie własnego poziomu wiedzy, umiejętności i pasji.

Digital Marketing

Od lat zajmujemy się również tematyką Digital Marketingu. Szukamy najlepszych rozwiązań, współpracujemy z Ekspertami z rynku. Trafiają do nas zarówno proste projekty jak również te bardziej złożone. Digital Marketing to zbiór działań w świecie cyfrowym. W projektach wykorzystujemy m.in. media społecznościowe, witryny i wyszukiwarki internetowe, aplikacje mobilne, wiadomości SMS/MMS i pocztę elektroniczną. W naszych działaniach w obszarze Digital Marketingu w zależności od projektu wykorzystujmy Pozycjonowanie (SEO - Search Engine Optimization), Content marketing, Social media marketing, E-mail marketing, Kampanie Google Ads, Marketing automation.

Warsztaty, konferencje, festivale on line i stacjonarne

Szkolenia on-line oraz różnego rodzaju warsztaty i meet-upy organizowane przez nas są doskonałą okazją do zdobywania nowej wiedzy od najlepszych praktyków. Dzięki asynchroniczności szkoleń - możliwe jest uczestniczenie w nich o każdej porze dnia i nocy. A połączenie tego z możliwością udziału w interaktywnych Q&A z prelegentami pozwala na zadawanie pytań.

Meet-upy dodatkowo mogą być realizowane w formie synchronicznej, dzięki temu uczestnicy spotkania mogą na żywo wchodzić w interakcję zarówno z prowadzącymi spotkanie, jak i pozostałymi uczestnikami wydarzenia.

Spotkania organizowane przez nas są w rzeczywistości odpowiedzią na potrzeby licznego grona profesjonalistów chcących podnosić swoje kwalifikacje w innej formie niż studia podyplomowe czy zamknięte szkolenia oferowane przez rynek. Naszym celem jest więc takie optymalizowanie organizacji naszych wydarzeń, aby zmaksymalizować możliwość kontaktu z wybitnymi ekspertami i praktykami. W trakcie kilku czy nawet kilkunastu godzin trwania wydarzenia umożliwiamy nawiązanie długotrwałych relacji z innymi praktykami. Zachęcamy zawsze do swobodnej wymiany opinii i wiedzy.

Wspieramy biznesowe inicjatywy oraz młode organizacje, które mają to COŚ. Współpracujemy z szerokim gronem profesjonalistów. Poprzez nowatorską postawę znosimy bariery, „przełamujemy lody”, torujemy wspólnie nowe drogi, szukamy nowych rozwiązań, odnajdujemy zdeptane sprawdzone ścieżki do wzmacniania Twojego/Państwa biznesu i dzięki zbiorowej inteligencji kreujemy nowe podejście do biznesu.

Nasi wybrani klienci

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Intuicyjny panel do nauki

Wygodne menu z podzielonymi w bloki tematyczne materiałami wideo i ćwiczeniami.

Po zapoznaniu się z treścią lekcji, system automatycznie oznaczy lekcję za ukończoną. Dzięki temu, wracając po przerwie do materiału kursu, łatwiej jest dotrzeć do miejsca, w którym skończyliśmy ostatnio.

panel wiedzapraktyczna.pl
panel wiedzapraktyczna.pl

Komunikacja z prowadzącymi szkolenia i warsztaty

Z poziomu każdej lekcji możesz, jednym kliknięciem, przenieść się do działu Q&A, gdzie możesz zadać pytanie prowadzącym.

Wkrótce każdy kurs będzie zintegrowany z forum dyskusyjnym, w którym uczestnicy kursów będą mogli prowadzić rozmowy między sobą na temat problemów, z jakimi przychodzi im się zderzać w swojej codziennej pracy.

Wygodne oznaczanie lekcji, które zostały ukończone

Automatyczne oznaczenie ukończenia lekcji lub samodzielne jej oznaczanie sprawia, że udział w szkoleniu jest znacznie wygodniejszy. Sprawia, że można go w dowolnej chwili zatrzymać, aby wrócić do nauki w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Prawda, że proste?

panel wiedzapraktyczna.pl

Certyfikat ukończenia

Każdy nasz kurs, warsztat, meet-up kończy się uzyskaniem certyfikatu. Oficjalne poświadczenie udziału w szkoleniach oferowanych na platformie WiedzaPraktyczna.pl otrzymuje każdy z naszych uczestników.

Dzięki temu będziesz mógł przedstawić certyfikat swojemu pracodawcy. To podniesie Twoje szanse na uzyskanie wyższego wynagrodzenia!

Było to jedno z najbardziej wartościowych spotkań w ostatnim półroczu. Dużo wiedzy praktycznej i wymiany doświadczeń. Ciekawe osoby z bardzo pozytywną energią!

Anna N.

AXA Polska S.A.
Szkolenie bardzo merytoryczne. Wygodna nauka. Nareszcie szkolenie, w którym mogłam uczestniczyć z lampką wina i ciepłą kąpielą. Tak powinny wyglądać wszystkie szkolenia w naszej firmie! Brawo!

Dominika L.

Santander Consumer Bank
Świetne podejście do tematu. Wyczerpujące szkolenie i do tego możliwość konsultacji z prowadzącą. To były najlepiej zainwestowane pieniądze - szkolenie realizuje kiedy chce i gdzie chce. Naprawdę 😉

Adam W.

Orange Polska S.A.
To najlepiej spędzony czas szkoleniowy. Poza nowymi wiadomościami w międzyczasie mogłem przygotować raport dla szefa. Nie straciłem ze szkolenia ani minuty. A dodatkowo mogłem powracać do niezrozumiałych dla mnie części. Taki Netflix, ale szkoleniowy....

Grzegorz D.

Telewizja Polska S.A.

Nasz zespół

Karol Bancerz
Karol BancerzCzłonek zarządu
Od 14 lat wydawca największego portalu branży customer care w Polsce. Kierował procesami obsługi klienta w firmach z branży wydawniczej, linii lotniczych, telewizji cyfrowej sektora administracji publicznej.
Aleksander Hakobyan
Aleksander HakobyanCzłonek zarządu
Producent konferencji, warsztatów i eksperckich spotkań biznesowych. Odpowiada za współpracę z prelegentami i praktykami - instruktorami na platformie WiedzaPraktyczna.pl