Witajcie w Polskim Instytucie Wiedzy Praktycznej

Image

Tutaj właśnie spotyka się wiedza, doświadczenie i praktyka. Od początku przyświecają nam zasady działania: umiejętności, profesjonalizm, doświadczenie, pasja i wiedza. Tylko taki skład tej mikstury daje wszystkim naszym uczestnikom szansę na podniesienie własnego poziomu wiedzy, umiejętności i pasji.

Digital Marketing

Od lat zajmujemy się również tematyką Digital Marketingu. Szukamy najlepszych rozwiązań, współpracujemy z Ekspertami z rynku. Trafiają do nas zarówno proste projekty jak również te bardziej złożone. Digital Marketing to zbiór działań w świecie cyfrowym. W projektach wykorzystujemy m.in. media społecznościowe, witryny i wyszukiwarki internetowe, aplikacje mobilne, wiadomości SMS/MMS i pocztę elektroniczną. W naszych działaniach w obszarze Digital Marketingu w zależności od projektu wykorzystujmy Pozycjonowanie (SEO - Search Engine Optimization), Content marketing, Social media marketing, E-mail marketing, Kampanie Google Ads, Marketing automation.

Warsztaty, konferencje, festivale on line i stacjonarne

Szkolenia on-line oraz różnego rodzaju warsztaty i meet-upy organizowane przez nas są doskonałą okazją do zdobywania nowej wiedzy od najlepszych praktyków. Dzięki asynchroniczności szkoleń - możliwe jest uczestniczenie w nich o każdej porze dnia i nocy. A połączenie tego z możliwością udziału w interaktywnych Q&A z prelegentami pozwala na zadawanie pytań.

Meet-upy dodatkowo mogą być realizowane w formie synchronicznej, dzięki temu uczestnicy spotkania mogą na żywo wchodzić w interakcję zarówno z prowadzącymi spotkanie, jak i pozostałymi uczestnikami wydarzenia.

Spotkania organizowane przez nas są w rzeczywistości odpowiedzią na potrzeby licznego grona profesjonalistów chcących podnosić swoje kwalifikacje w innej formie niż studia podyplomowe czy zamknięte szkolenia oferowane przez rynek. Naszym celem jest więc takie optymalizowanie organizacji naszych wydarzeń, aby zmaksymalizować możliwość kontaktu z wybitnymi ekspertami i praktykami. W trakcie kilku czy nawet kilkunastu godzin trwania wydarzenia umożliwiamy nawiązanie długotrwałych relacji z innymi praktykami. Zachęcamy zawsze do swobodnej wymiany opinii i wiedzy.

Wspieramy biznesowe inicjatywy oraz młode organizacje, które mają to COŚ. Współpracujemy z szerokim gronem profesjonalistów. Poprzez nowatorską postawę znosimy bariery, „przełamujemy lody”, torujemy wspólnie nowe drogi, szukamy nowych rozwiązań, odnajdujemy zdeptane sprawdzone ścieżki do wzmacniania Twojego/Państwa biznesu i dzięki zbiorowej inteligencji kreujemy nowe podejście do biznesu.

Nasi wybrani klienci

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Intuicyjny panel do nauki

Wygodne menu z podzielonymi w bloki tematyczne materiałami wideo i ćwiczeniami.

Po zapoznaniu się z treścią lekcji, system automatycznie oznaczy lekcję za ukończoną. Dzięki temu, wracając po przerwie do materiału kursu, łatwiej jest dotrzeć do miejsca, w którym skończyliśmy ostatnio.

panel wiedzapraktyczna.pl
panel wiedzapraktyczna.pl

Komunikacja z prowadzącymi szkolenia i warsztaty

Z poziomu każdej lekcji możesz, jednym kliknięciem, przenieść się do działu Q&A, gdzie możesz zadać pytanie prowadzącym.

Wkrótce każdy kurs będzie zintegrowany z forum dyskusyjnym, w którym uczestnicy kursów będą mogli prowadzić rozmowy między sobą na temat problemów, z jakimi przychodzi im się zderzać w swojej codziennej pracy.

Wygodne oznaczanie lekcji, które zostały ukończone

Automatyczne oznaczenie ukończenia lekcji lub samodzielne jej oznaczanie sprawia, że udział w szkoleniu jest znacznie wygodniejszy. Sprawia, że można go w dowolnej chwili zatrzymać, aby wrócić do nauki w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

Prawda, że proste?

panel wiedzapraktyczna.pl

Certyfikat ukończenia

Każdy nasz kurs, warsztat, meet-up kończy się uzyskaniem certyfikatu. Oficjalne poświadczenie udziału w szkoleniach oferowanych na platformie WiedzaPraktyczna.pl otrzymuje każdy z naszych uczestników.

Dzięki temu będziesz mógł przedstawić certyfikat swojemu pracodawcy. To podniesie Twoje szanse na uzyskanie wyższego wynagrodzenia!

Było to jedno z najbardziej wartościowych spotkań w ostatnim półroczu. Dużo wiedzy praktycznej i wymiany doświadczeń. Ciekawe osoby z bardzo pozytywną energią!

Anna N.

AXA Polska S.A.
Szkolenie bardzo merytoryczne. Wygodna nauka. Nareszcie szkolenie, w którym mogłam uczestniczyć z lampką wina i ciepłą kąpielą. Tak powinny wyglądać wszystkie szkolenia w naszej firmie! Brawo!

Dominika L.

Santander Consumer Bank
Świetne podejście do tematu. Wyczerpujące szkolenie i do tego możliwość konsultacji z prowadzącą. To były najlepiej zainwestowane pieniądze - szkolenie realizuje kiedy chce i gdzie chce. Naprawdę 😉

Adam W.

Orange Polska S.A.
To najlepiej spędzony czas szkoleniowy. Poza nowymi wiadomościami w międzyczasie mogłem przygotować raport dla szefa. Nie straciłem ze szkolenia ani minuty. A dodatkowo mogłem powracać do niezrozumiałych dla mnie części. Taki Netflix, ale szkoleniowy....

Grzegorz D.

Telewizja Polska S.A.