witajcie w
POLSKIM INSTYTUCIE WIEDZY PRAKTYCZNEJ

tutaj właśnie spotyka się wiedza, doświadczenie i praktyka. Od początku przyświecają nam zasady działania: umiejętności, profesjonalizm, doświadczenie, pasja i wiedza. Tylko taki skład tej mikstury daje wszystkim naszym uczestnikom szansę na podniesienie własnego poziomu wiedzy, umiejętności i pasji.

Spotkania organizowane przez nas są w rzeczywistości odpowiedzią na potrzeby licznego grona profesjonalistów chcących podnosić swoje kwalifikacje w innej formie niż studia podyplomowe czy zamknięte szkolenia oferowane przez rynek. Naszym celem jest więc takie optymalizowanie organizacji naszych wydarzeń, aby zmaksymalizować możliwość kontaktu z wybitnymi ekspertami i praktykami. W trakcie kilku czy nawet kilkunastu godzin trwania wydarzenia umożliwiamy nawiązanie długotrwałych relacji z innymi praktykami. Zachęcamy zawsze do swobodnej wymiany opinii i wiedzy.

Wspieramy biznesowe inicjatywy oraz młode organizacje, które mają to COŚ. Współpracujemy z szerokim gronem profesjonalistów. Poprzez nowatorską postawę znosimy bariery, „przełamujemy lody”, torujemy wspólnie nowe drogi, szukamy nowych rozwiązań, odnajdujemy zdeptane sprawdzone ścieżki do wzmacniania Twojego/Państwa biznesu i dzięki zbiorowej inteligencji kreujemy nowe podejście do biznesu.

Certyfikat ukończenia

Każdy nasz kurs, warsztat, meet-up kończy się uzyskaniem certyfikatu. Oficjalne poświadczenie udziału w szkoleniach oferowanych na platformie WiedzaPraktyczna.pl otrzymuje każdy z naszych uczestników.

Dzięki temu będziesz mógł przedstawić certyfikat swojemu pracodawcy. To podniesie Twoje szanse na uzyskanie wyższego wynagrodzenia!

Intuicyjny panel do nauki

Wygodne menu z podzielonymi w bloki tematyczne materiałami wideo i ćwiczeniami.

Po zapoznaniu się z treścią lekcji, system automatycznie oznaczy lekcję za ukończoną. Dzięki temu, wracając po przerwie do materiału kursu, łatwiej jest dotrzeć do miejsca, w którym skończyliśmy ostatnio.

Z poziomu każdej lekcji możesz, jednym kliknięciem, przenieść się do działu Q&A, gdzie możesz zadać pytanie prowadzącym.

panel wiedzapraktyczna.pl

Nasz zespół

Karol Bancerz
Karol BancerzCzłonek zarządu
Od 14 lat wydawca największego portalu branży customer care w Polsce. Kierował procesami obsługi klienta w firmach z branży wydawniczej, linii lotniczych, telewizji cyfrowej sektora administracji publicznej.
Aleksander Hakobyan
Aleksander HakobyanCzłonek zarządu
Producent konferencji, warsztatów i eksperckich spotkań biznesowych. Odpowiada za współpracę z prelegentami i praktykami - instruktorami na platformie WiedzaPraktyczna.pl

Wybrane opinie o nas

Było to jedno z najbardziej wartościowych spotkań w ostatnim półroczu. Dużo wiedzy praktycznej i wymiany doświadczeń. Ciekawe osoby z bardzo pozytywną energią!
Anna N.

Anna N.

AXA Polska S.A.
Bardzo ciekawe spotkanie, w tym przypadku mniej (uczestników) znaczy lepiej, konkretnie i bardzo ciekawie. Prawdziwa rozmowa z praktykami, prezentacje stające się żywą wymianą doświadczeń to jest nowa jakość jakiej nam potrzeba.
Agnieszka W-Ś.

Agnieszka W-Ś.

Poczta Polska S.A.